HAKKIMIZDA

1990 yılında Üniversite yıllarında başlattığımız  arkadaşlığımızı 2023 yılında iş ortaklığına dönüştürüp girişimcilik serüvenimize başlamış olduk..

Dile kolay bu serüvende birbirimizden hiç kopmadık. Üniversiteden iki mühendis olarak mezun olduğumuzda girişimcilik hep hayalimizdi..

İş hayatımızda farklı sektörlerdeki  deneyimlerimizi bilgi ve tecrübelerimizi birbirimizi ileriye taşımak için hep paylaştık.

Anne olduk anne olmanın mühendis olmaktan daha zor ama bir o kadar da keyifli olduğunu gördük ,Çocuklarımızı geleceğin ahlaklı ,mutlu, sağlıklı  ,vizyoner bireylerini yetiştirmek için yine çok araştırdık ,yine hep  paylaştık..

Bugün farklı sektörlerdeki  33 yıllık deneyimlerimizi harmanlayarak en değerlilerimiz olan çocuklarımız için bir araya getirdik ve Little Wonder Clothing ‘ i kurduk..

Little Wonder Clothing markasıyla e-ticaret dünyasında sunduğumuz ürünlerimiz ile çocuk modasında hem ebeveynleri hem çocuklarımızı mutlu etmeyi hedefledik.

Little Wonder Clothing anne baba titizliği ile ürettirdiği kaliteli ,sağlıklı çocuk giyim ve aksesuar ürünlerini  en uygun fiyat ile sizlere sunmak için çalışmalarını son hızla sürdürüyor..


Hedefimiz;
Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamanızı mümkün kılmak
kullanıcı deneyimi ile e-ticaret de “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

Bu serüvenimizde bizlere eşlik etmenizi ve markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; alışveriş deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR